Barbara M.

Bardzo polecam dr Krzysztofa Berlińskiego jest to świetny fachowiec z profesjonalnym podejsciem do pacjenta !

Dawid

Dzięki tej klinice w końcu wiem co mi jest. Polecam

Ewa Gajewska

Polecam szczerze pana Michała Bienieckiego. Pewna ręka i przemiła osobowość lekarza. Wyczerpujące informacje o chorobie i cierpliwość do pacjenta. Pełen profesjonalizm na miarę standardów europejskich!

Gabriela

Do doktora Michała Bienieckiego trafiłam w zeszłym tygodniu. Rzeczowo i fachowo zostałam poinformowana o tym co mi dolega i co lekarze zrobią „by mnie naprawić”. Jestem pełna nadziei, że moje problemy z barkiem się wreszcie skończą

Grzegorz

Szczerze polecam! W Klinice zajęli się mną od A do Z. Od kilku lat miałem poważne problemy z łąkotką. Tutaj miałem przeprowadzony zabieg, a po nim chodziłem na rehabilitacje. Wszystko sprawinie i pod okiem doświadczonych lekarzy.

Jakub Ostrowski

W 2010 miałem robione wiązadła krzyżowe fachowe podejście, super personel, lekarze znający się na rzeczy! Teraz strzeliła mi rzepka i znów wszystko tak jak by człowiek sobie życzył. Pozdrawiam i polecam!

Kamila Naruszewicz

Pierwsza przychodnia, w której wszystko jest jak w szwajcarskim zegarku. Na wizytę czekałam tylko miesiąc (NFZ!), wizyta zgodnie z zaplanowaną godziną i ani minuty później, zero kolejek, zero zdenerwowanych pacjentów, wszystko zaplanowane jak należy. Panie w recepcji miłe i uśmiechnięte :) skierowanie na rezonans dostałam od razu, 3 tyg. po badaniu zabieg. Pan doktor pełen profesjonalizm, cały zespół spokojny, miły. Atmosfera fantastyczna. Wszystko w tej klinice jest od początku do końca perfekcyjnie zorganizowane. Pierwszy raz pójście do lekarza było dla mnie prawdziwą przyjemnością. A to wszystko w ramach NFZu - jest możliwe. Dlaczego pozostałe placówki tak nie działają!? Dziękuję :)

Katarzyna

Jest konkretnie i profesjonalnie. Obecnie jestem po artroskopii barku -lek. Michał Bieniecki przez dwie centymetrowe dziurki naprawia ludziom życie:)

Katarzyna .St.

bardzo szybka rejestracja...bardzo miła "załoga" :)!! jestem pod wrażeniem...:) pacjent czuje sie tu ważny...a nie zbędny..:) polecam....

M.

Od jakiegoś czasu próbowałam dostać się do specjalisty bo nadwyrężyłam sobie kostkę. I przeżyłam lekkie zdumienie dzwoniąc właśnie do tej kliniki. Rejestracja była błyskawiczna, miło się czasem zaskoczyć. 

Magdalena Ch.

Do kliniki uczęszczam od kilkilat. najpierw problemy z kolanem potem nadgarstek. Wszystko profesjonalnie zaleczone, Polecam jak najbardziej za fachowe i ludzkie podejście!

MARCIN

Przed i po artroskopii świetny kontakt telefoniczny z lekarzem, szybka i precyzyjna diagnostyka. Dokładnie przeprowadzona i opisana artroskopia. Czekam na rekonstrukcji z nadzieją na identyczny profesjonalizm! Polecam

Małgorzata

Do doktora Michała Bienieckiego trafiłam w zeszłym roku w sierpniu. Rzeczowo i fachowo zostałam poinformowana o tym co mi dolega i co lekarz zrobi „by naprawić mi stopę”. Dzisiaj – 15 lipca 2016 r. jestem już po operacji prawej stopy – został naprawiony koślawy paluch - i zakończonym leczeniu ortopedycznym ze skutkiem super pozytywnym. Jestem zadowolona z kompleksowej , profesjonalnej i miłej opieki medycznej, co aktualnie nie zawsze i nie często się przytrafia pacjentom. W Klinice zajęli się mną od A do Z, a pacjent czuje się tam ważny i nie jest traktowany jak intruz. Szybka rejestracja i bardzo miła " obsługa klienta ". Fachowy i sympatyczny personel medyczny na bloku operacyjnym - ukłony wszystkim Paniom. A doktor Michał Bieniecki to kompetentny lekarz godny polecenia i zarazem uprzejmy człowiek o wysokiej kulturze osobistej. Świetna klinika! Szczerze polecam!

Michał

Pan Marek Bieniecki wykonał mi artroskopie około 3 lata temu naderwane więzadło uszkodzona łąkotka, po około roku od zabiegu już byłem w pełni sprawny i do tej pory wszystko w jak najlepszym porządku w 100% powróciłem do sportu i nie mam żadnych problemów z kolanem, pełny profesjonalizm miła kadra osobiście polecam

pacjent

rewalacyjnie, polecam w 100%. Fachowość, miła opieka, konkretny lekarz. Dr. Marek Bieniecki jest lekarzem godnym polecenia.

[12  >>