Klinika

Klinika

Korzenie ARTRO-KLINIKI BIENIECKI sięgają roku 1991. Uruchomiłem wówczas w wynajmowanych pomieszczeniach, w budynku przy ulicy Knosały w Olsztynie, pierwszy w regionie, prywatny gabinet lekarski zajmujący się artroskopią.

Początkowo w skromnych warunkach, ze skromnym wyposażeniem, starałem się wdrażać procedury, które dzisiaj są już standardem. Powiększałem zespół współpracowników, zdobywałem doświadczenie, modernizowałem wyposażenie.

W 1994 zmieniłem formułę prawną działalności, rejestrując Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej nr 55.

Przełomowym był rok 1995, kiedy przeniosłem firmę do nowego, własnego już lokalu przy ul. Wojska Polskiego 80. Nowy, przestronny lokal, został dostosowany do wymogów prawa określonych dla zakładów opieki zdrowotnej. Poprawiły się znacznie warunki leczenia pacjentów oraz komfort pracy. Pozwoliły na zwiększenie zatrudnienia oraz poszerzenie zakresu działalności między innymi o świadczenia wykonywane w ramach tzw. hospitalizacji jednodniowej.

Od 2002 roku współpracuję w ramach umowy z Narodowym Funduszem Zdrowia.

Obecnie ARTRO-KLINIKA BIENIECKI dysponuje nowoczesnym wyposażeniem i doświadczonym zespołem fachowych pracowników, co pozwala zagwarantować pacjentom pełne bezpieczeństwo i świadczenia na wysokim poziomie.

 

Marek Bieniecki