Diagnostyka

Diagnostyka

Pacjent, który trafia do naszego ośrodka z problemem ortopedycznym lub urazowym jest przyjmowany przez wysoko wykwalifikowaną kadrę medyczną, która zajmuje się nim od diagnozy przez leczenie operacyjne, aż do rehabilitacji. Udzielamy ok. 4000 porad ortopedycznych rocznie. Diagnostyka, leczenie i rehabilitacja prowadzone jest w jednym miejscu. Już przy pierwszej wizycie tworzona jest elektroniczna karta pacjenta, która staje się dostępna dla wszystkich lekarzy i fizjoterapeutów oraz pracowni RTG i USG, co zapewnia spójność leczenia oraz pozwala optymalnie zaplanować leczenie. Terminy wizyt staramy się dopasować do preferencji pacjenta.

Dokładamy wszelkich starań, żeby wizyta u lekarza i u rehabilitanta odbywała się jednego dnia w przybliżonym czasie, tak aby było to jak najbardziej wygodne dla pacjenta. Leczenie prowadzimy w ramach Narodowego Funduszu Zdrowia, bądź prywatnie. Do leczenia w ramach NFZ niezbędne jest skierowanie do Poradni Ortopedycznej.


Na miejscu wykonujemy badania obrazowe. Dysponujemy światowej klasy, w pełni cyfrowym, aparatem RTG. W ARTRO-KLINICE BIENIECKI działa również pełnoprofilowa pracownia USG narządu ruchu.